Cestovní agentura / specialista na lyžování

jak objednat

Jak objednat a zaplatit

Jak objednat

Na základě Vaší poptávky prověříme obsazenost požadované destinace/zájezdu a budeme Vás kontaktovat.

Případnou rezervaci provedeme na základě závaznéobjednávky.

Objednávky můžete zasílat objednávkovým formulářem u příslušného pobytu/zájedu, e-mailem nebo poštou na adresu CA HONZASPORT uvedené v části kontakty. Elektronickou objednávku ověřujeme telefonicky nebo e-mailem.

Dle Vaší objednávky vyhotovíme obchodní smlouvu (dle dřívější terminologie cestovní smlouvu) a provedeme rezervaci. Rezervace je platná pouze po zaplacení zálohy, výše zálohy se řídí obchodními podmínkami jednotlivých poskytovatelů služeb a bývá obvykle 50 % z celkové ceny objednaných služeb. Doplatek je obyvkle požadován nejpozději do 30 dnů před odjezdem. Konkrétní termíny plateb jsou různé u rúzných poskytovatelů zájezdu/pobytu a jsou uvedeny v obchodních podmínkách jedntlivých zájezdů/pobytů. Doba držení rezervace je závislá od konkrétního zájezdu/pobytu, doby do odjezdu a dalších podmínek, např. první/poslední moment a budete o ni informáváni při obdržení objednávky.

Po obdržení Vaší platby proběhne povtrzení rezervace, nezaplacená rezervace bude automaticky zrušena.

Po zaplacení zálohy se případné storno nebo změna rezervace řídí stornopodmínkami jednotlivých poskytovatelů služeb

O datu zaplacení zálohy nebo celé částky Vás budeme informovat na základě potvrzení rezervace od našeho partnera.

Obchodní a storno podmínky, relevantní k jednotlivým zájezdům najdete vždy pod odkazem obchodní a storno podmínky pod ceníkem příslušného zájezdu nebo pobytu. Obchodní a storno podmínky také zasíláme společně s obchodní (cestovní) smlouvou. Potvrzením cestovní smlouvy zárověň dáváte najevo, že jste se s těmito podmínkami seznámili a berete je na vědomí

V případě jakýchkoliv nejasností nás kontaktujte

Jak zaplatit

Platit budete až od nás dostanete obchodní (cestovní) smlouvu a potvrzenou rezervaci.

Platit můžete:
1. Převodem přimo na účet našeho partnera (např. cestovní kanceláře, která danou službu poskytuje), na číslo účtu uvedené v obchodní (cestovní) smlouvě. Tím zaručujeme, že s Vašimi penězi nebude nijak nakládáno v náš prospěch

2. Hotově přímo na pobočce cestovní kanceláře, která Vámi objednanou službu zajišťuje. Informaci o pobočce relevantní k vybranému zájezdu/pobytu Vám na požádání sdělíme.

2. Převodem na náš účet CA HONZASPORT. Tato mžnost nastává jen velmi vyjímečně např. při změně objednávky, kdy zároveň došlo ke změně poskytovatele pobytu/zájezdu, která Vámi objednanou službu zajišťuje nebo v jiných vyjímečných případech. Informaci o našem účtu Vám na požádání sdělíme. Platbou na náš účet dáváte na vědomí, že souhlasíte s tím, aby CA HONZASPORT nakládala s Vašimi prostředky ve Váš prospěch.

Vaše platba musí dorazit na koncový účet poskytovatele služby (partnerské cestovní kanceláře) nejpozději do termínu vypršení rezervace.

Na platebním příkazu uvádějte do zprávy pro příjemce jméno objednávající osoby a název (nebo kód) zájezdu a uveďte číslo rezervace jako variabilní symbol. Prosíme, abyste potvrzení o provedené platbě zaslali také neprodleně nám, tedy CA HONZASPORT

Nezaplacení objednávky do stanoveného termínu má za následek automatické zrušení rezervace.

NAVRCHOLU.cz