Cestovní agentura / specialista na lyžování

RAKOUSKO, Hinterstoder

Autobusové zájezdy

Penzion

Polopenze

Autobusová doprava

Penziony ALPENROSE, STODER, INGE A LINDBICHLER

Místo pobytu: Hinterstoder a okolí

Doprava:
je zajišťována zahraničním autobusem s vlekem nebo skiboxem, případně minibusem. Odjezdy jsou z Prahy z ulice Na Strži (od bývalé budovy Motokovu, vedle nák. centra Arkády), přes Dolní Dvořiště a Linz.
Při použití vlastní dopravy je ubytování v penzionech možné v jakémkoli termínu v závislosti na obsazenosti daného penzionu.

Autobusové zájezdy
PENZIONY ALPENROSE, STODER, FARA A LINDBICHLER
Zá jezdy se pravidelně střídají v cyklu:
3 dny (víkend) - odjezd v pátek ráno, cca od 12 h lyžování, návrat v neděli večer (u víkendových pobytů lyžování pouze v Hinterstoderu)
6 dnů - odjezd v neděli ráno, cca od 12 h lyžování v Hinterstoderu
Odjezdy: Praha, Benešov, České Budějovice, Písek , Tábor

Skipas: K ubytování lze přiobjednat skipas za cenu cca o 5% nižší i pro individuální klinetelu, platba předem v CZK nebo na místě v EUR, tento požadavek musí být předem indikován v objednávce.
Děti do 10 let mohou lyžovat za 3 EUR/den (tzv.Schneemannkarte) v doprovodu jednoho plně platícího dopělého (tato sleva neplatí na skipas pro dospělého zakoupený s výše uvedenou slevou 5%). Děti musejí být zapsáni v pase nebo OP rodičů!!! Ceny skipasů >

Program zájezdů:
1. den (pá / ne) odjezd z Prahy v ranních hodinách, cca od 12 hod lyžování, odpoledne odjezd na ubytování, večeře. Je-li u týdenních zájezdů odjezd přesunut na odpoledne, jede se rovnou na ubytování.

2. - 5. den
snídaně, lyžování Hinterstoder / 1x Wurzeralm, večeře

3. (6.) den po snídani odjezd do Hinterstoderu, lyžování, odpoledne odjezd do Prahy, návrat v pozdních večerních hodinách

Ceny zájezdů zahrnují: ubytování s povlečením a ručníkem, dopravu autobusem, polopenzi (bufetové snídaně a večeře formou jednotného menu, u 6denních pobytů od druhého dne výběr ze dvou jídel), služby delegáta v místě pobytu, pobytovou taxu, závěrečný úklid a pojištění CK proti úpadku.
Ceny autobusových zájezdů jsou uvedeny v ceníku u jednotlivých ubytovacích kapacit

Odpočty autobusové dopravy při využití individuální dopravy:
víkendové pobyty 420 Kč / osoba šestidenní pobyty 570 Kč / osoba Vánoce, Silvestr 450 Kč / osoba 02.-07.01.2018 300 Kč / osoba

popis zájezdu všechny zájezdy/pobyty v oblasti smluvní a storno podm. cestovní pojištění poptat/objednat

NAVRCHOLU.cz