pro partnery

null

Provizní prodej

Máte-li zájem prodávat nebo inzerovat svoje produkty (zájezdy, pobyty nebo materiál), nebráníme se navazování nových provizních smluv. Pošlete nám návrh provizní smlouvy a specifikaci týkající se vašeho zboží/zájezdu.

Co můžeme nabídnout:

Umístění zájezdu nebo produktu na našich stránkách s proklikem na pořadatele nebo firmu nebo přímo do Vašeho rezervačního/prodejního systému za dohodnutou cenu (odkaz, banner)

Aktivní prodej zájezdu nebo zboží v našem systému na provizní smlouvu

Kontaktujte nás!

null

Průvodcovská činnost sportovní

Cestovním kancelářím, školám a jakýmkoliv zájmovým skupinám nabízíme instruktorskou, průvodcovskou nebo delegátskou činnost pro lyžařské, cykloturistické nebo turistické akce, sportovní zájezdy a pobyty v ČR, v Evropě i mimo Evropu.

Viz naše spolupráce s CK Sport-S, sdružením Dětem zdraví, ZŠ Štěchovice, Moelltaler Gletcher Ski and Board Academy, My Guide GmbH a dalšími subjekty

null

Instruktorská činnost a výuka lyžování

Naše nabídka výuky lyžování je určena individuálním zájemcům, cestovním kancelářím, školám, lyžařským školám vč. zahraničních viz naše spolupráce s JPK Harrachov, Moelltaler Gletcher Ski Academy a dalšími. Více na stránce Výuka lyžování

NAVRCHOLU.cz